سیل اتهامات به سوی سلامت نیوز

برگزاری ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی در حالی با افت و خیز فراوان از سوی مسئولین مواجه بوده که این نهاد صنفی تاثیر گذار میتواند مشکل گشای گره ی حوزه درمان و سلامت مردم باشد.

با ورود آقای احمدی نژاد و انتشار نامه ایشان به سرپرست وزارت بهداشت این انتخابان تمام قد رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته و نگرانی های زیادی  را در جامعه پزشکی تقویت کرد. به طوریکه حتی در برخی محافل از برگزار نشدن انتخابات در روز 4 اسفند صحبت به میان آمده است.

در حالیکه سلامت نیوز از همان ابتدا با این موضوع کاملا مخالفت کرده و  در تمامی مطالب منتشر شده این موضوع را متذکر شد که این سازمان یک نهاد صنفی است و انتخابات آن باید به دور از مجادلات سیاسی برگزار شود، عده ای در نهان و اشکار سیل تهمت و ناسزا را به سوی این رسانه مستقل روانه کرده و میکنند و عده ای در قالب یک ائتلاف نمیدانم متصل به کجا هر روز با انتشار نامه و ارسال ایمیل و پیامک سلامت نیوز را نوازش میکنند.

امروز در سرمقاله روزنامه دولتی ایران این اتهامات را تا جایی پیش برده اند که کاملا خلاف واقع و به دور از انصاف است.

من به عنوان مدیر مسئول خبرگزاری سلامت نیوز لازم دانستم به همه پزشکان عزیزان و همراهان و کاربران سلامت نیوز یاد اوری کنم این رسانه به هیچ حزب و گروه و دسته و فرقه و نهاد و سازمانی متصل نیست اما دست هر کسی را که برای خدمت به مردم شریف ایران دراز شده به گرمی میفشارد و او را یاری میدهد.

اساس کار سلامت نیوز از ابتدا یک کار کاملا بشردوستانه بوده و تا این امروز که موفق به گرفتن مجوز خبرگزاری از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات شد لحظه ای از این مهم غافل نشده و همه عزیزانی که در این مدت 9 ساله ما را یاری کرده اند دغدغه سلامت مردم را دارند.

البته خیلی خوشحالم که سلامت نیوز به فردی نظیر دکتر ظفرقندی که دانشمندی فرهیخته و برجسته است منتسب شده و به افرادی که با باند بازی و اختلاس و چپاول بیت المال مرتبط اند به هیچ صورت نمی چسبد.

از همین جا اعلام میدارم که از ابتدای کار متاسفانه و متاسفانه هیچ دیداری با دکتر ظفرقندی نداشته ام و از نزدیک حتی ایشان را ندیده ام.

کما اینکه شاید این دیدار را به زودی محقق کنم برای استفاده از تجربیات ارزشمند این بزرگوار و دیگر افراد حوزه سلامت که به درد مردم می اندیشند و در حوزه درمان و بهداشت و سلامت صاحب اندیشه و تفکری پیش رونده هستند.

/ 0 نظر / 33 بازدید